fbpx
0

החל מ-

הצטרפו להצלחה והיו חלק מקהילה איכותית, חזקה וצעירה, בפרויקט של פעם בעשור!

כ- 100 מטר מהים


נופי-ים הינו פרויקט התחדשות עירונית בקריית חיים המערבית בצמוד לטיילת ולחוף הים. השכונה עתידה לשנות את המפה הסביבתית של האזור כולו, וכבר עכשיו נחשבת בעיני המומחים כאחד הפרויקטים המבטיחים ביותר בארץ.זהו הפרויקט היחיד בארץ המאפשר לכם לרכוש דירות חדשות במחיר חסר תקדים וליהנות מכל היתרונות של דירה חדשה בצמוד לים.

כל מה שחיפשתם בדירת חלומותיכם:

פרויקט במיקום מושלם בקרבת חוף הים

עיצוב אדריכלי חדשני ומפרט אקסלוסיבי

5 דקות מתחנת רכבת מרכזית/מטרונית

קרבה לרכבל שעובר בטכניון ובאוניברסיטה

דירות מ 3.5 - 6 חדרים

נגישות מהירה וקלה למרכז העיר

סביבה מפותחת,ירוקה ופורחת

לווי פיננסי \ ערבות לפי חוק מכר

תוכניות הדירה

מפת מיקום
שדרות מח״ל 37 חיפה

כל מה שחיפשתם בדירת חלומותיכם

תכנון הבניין והדירות עיצובם המדורג והייחודי של הבניינים והמרחק הרב ביניהם, מאפשר לחוות באופן מלא את הנוף הנשקף אל הים הכחול והרי הכרמל הירוקים. סטנדרט הבנייה הגבוה והמודרני מתמזג יחד עם חשיבה אדריכלית חדשנית לכדי יצירה של ממש. הדירות בפרויקט נופי-ים תוכננו בקפידה רבה, מתוך מחשבה על הנאתם, נוחיותם וצרכיהם של הדיירים. כל הדירות מרווחות וכוללות מפרט עשיר, החל מלובי כניסה מעוצב ועד דלתות פנים איכותיות.

בניין וסביבת מגורים

*מרפסות שמש מרווחות לצד מערב

*תכנון אדריכלי מוקפד המנצל את פני השטח

*עיצוב דירות – אבזור מתקדם בדגש על נוחות

* לובי ראשי מעוצב

הדירות

*אינטרקום טלוויזיוני במעגל סגור

*דלת ביטחון בכניסה לדירה

*חלונות אלומיניום עם זכוכית בידודית

*תריס חשמלי בסלון

*ריצוף באריחי פורצלן80X80

*הכנה למיזוג

*נקודת חיבור לטלוויזיה בכל חדר

*נקודת חיבור לטלפון בכל חדר

*הכנה לרשתות בכל פתחי החוץ

המטבח

*משטח מטבח משיש אבן קיסר

*כיור מטבח בהתקנה שטוחה

*אורונות מטבח בילד אין

*הכנה למדיח כלים

חדרי רחצה

*הכנה לגוף חימום בחדרי רחצה

*כלים סניטרים יוקרתיים

*שני חדרי רחצה בדירה

תמונה שווה אלף מילים !

כתבו לנו גם בוואטצפ

צור איתנו קשר

אנחנו נשמח לעמוד לרשותך לכל שאלה ועניין

הבהרה משפטית: התכנים המובאים באתר זה הינם לצרכי שיווק בלבד ואינם מהווים הצעה מחייבת כלפי מאן דהוא. רק הסכם רכישה חתום כדין יחייב את הצדדים. כל המידע והתמונות הכלולים באתר זה מיועדים להתרשמות ולצורכי מידע כללי בלבד, אין בהם משום התחייבות של החברה, לרבות בקשר עם מפרטים, גדלים, מידות, רישומים, איורים, וכל אלמנט אחר כלשהו, ואלה נתונים וכפופים לשינויים לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. מבלי לגרוע מן האמור, פרטי ריהוט ו/או אביזרים ו/או ריצוף, לרבות ריצוף עץ (“דקים”) ו/או פרגולות ו/או מתקנים ו/או כלים ו/או אביזרים ו/או מכשירים הכלולים בתמונות נועדו להמחשה בלבד ואינם כלולים בדירה הנמכרת. החברה תהא מחויבת רק עפ”י מפרט המכר ותוכניות המכר שיהוו חלק בלתי נפרד מהסכם רכישה החתום כדין ע”י הצדדים. כל התכנים הכלולים באתר זה, לרבות תכנים בקשר עם העיר חיפה, אין בהם משום המלצה או חוות דעת, ולא נועדו לספק אלא מידע כללי ואמצעי התרשמות בלבד. העושה שימוש במידע ו/או המקבל החלטותיו על סמך המידע, עושה זאת על אחריותו בלבד, והוא מוותר על כל דרישה ו/או טענה ו/או תביעה כלפי החברה בכל הקשור והכרוך בהסתמכות על המידע באתר זה. תנאי הרכישה כפופים לתקנון ולשיקול דעתם של גורמי מימון רלוונטיים נוספים. החברה רשאית לשנות ו/או להוסיף ו/או לגרוע בכל מועד שהוא מהתקנון לפי שיקול דעתה הבלעדי. הנתונים דלעיל נועדו להמחשה ואין בנאמר משום הבטחה להצעת דירה מסוימת במחיר מסוים. החברה יכולה להפסיק את המבצע בכל עת.
 ט.ל.ח.

TOP